  • Típus: LG 65UB950V
165cm / IPS 4K LED  / 1500 Hz / Cinema 3D / Smart / Cinema Screen / 4 Magos
/ Így is ismerheted  : LG 65UB950V vagy LG 65UB950
4K felbontás
LG 49UB850 4K Felbontás
4K felskálázás
LG 49UB850 4K felskálázás
CINEMA SCREEN formatervezés
LG 49UB850 Cinema Screen
NETCAST SMART TV
LG 49UB850 Netcast 4.5
KÉPERNYŐ TÜKRÖZÉS
LG 49UB850 Miracast
Tartalom megosztás
LG 49UB850 Smart Share
Virtual Surround, 20W
Helyezze magát az események közepébe a 20W-os Virtual Surround hangszórók segítségével, mely kiterjesztett hangzásvilágot hoz el Önnek.
LG 49UB850 Vitual surround
Magic Remote – Mozgásérzékelős távirányító
LG 49UB850 Magic Remote
HDMI 4K 60P
LG 49UB850 HDMI 4K 60P
4K 60P HEVC
LG 49UB850 4K 60P
Kijelző
Kijelző felbontása 3840 x 2160 (Ultra HD 4K)
Képfrissítés 1500 Hz (PMI)
Technológia IPS LED
TV - Adatok
Képernyőméret (inch) 65" / 165 cm
Hang
Hang teljesítmény Virtual Surround Plus / 2.1 Csatornás 10W+10W + 15W Mélynomó
Hang Effektus Rendszer Virtual Surround Plus / DTS-HD / Hi-Fi Audio / Clear Voice II / Optikai és Vezeték nélküli hangszinkronizáció / Fejhallgató / Smart Sound Mode / 6 Féle Hangzási mód / apt-X Encoder
Smart TV
Processzor Quad - Core : 4 Magos Processzor
Csatlakozók
Digitális Tuner DVB-T2 / DVB-C / DVB-S2
Méretek
Méretek és Súly Szél. x Mag. x Mély. [mm] : (Talp nélkül) 1452x851x60 (33.7 Kg) / (Talpon) : 1452x898x302 (35.3 Kg) / Falra Szerelhetőség (VESA) : 400x400 mm