LG 55LW340C (140cm) Full HD LED TV
Elfogyott
  • Elérhetőség: Elfogyott
  • Típus: LG 55LW340C
140cm / IPS LED / Full HD / 100 Hz / USB Lejátszás / Hotel Funkciók
/ Így is ismerheted  : LG 55LW340C vagy LG 55LW340H
Kijelző
Kijelző felbontása 1920x1080 (Full HD)
Képfrissítés 100 Hz (MCI)
Technológia Direct LED
3D Technológia Nem
TV - Adatok
Képernyőméret (inch) 55" / 140 cm
Hang
Hang teljesítmény Virtual Surround / 2.0 Csatornás 10W
Hang Effektus Rendszer Virtual Surround / Clear Voice II / 6 Féle hangzási mód / Optikai Hangszinkronizálás
Smart TV
Megosztás Simplink (HDMI CEC)
Csatlakozók
Digitális Tuner DVB-T2 / DVB-C
Méretek
Méretek és Súly Szél. x Mag. x Mély. [mm] : (Talp nélkül) 1241x720x41.5 (16.3 Kg) / (Talpon) : 1.241x775x216 (16.6 Kg) / Falra Szerelhetőség (VESA) : 300x300 mm
Tartozékok
Tartozékok Hagyományos Távirányító / Talp / Csavarok / Tápkábel 220V / Használati útmutató letölthető