LG 49LW340C 124 cm Full HD LED TV
Elfogyott
Országos házhozszállítás
Figyelem! Ez egy kifutott termék, már nem kapható. Kattints ide és nézd meg őrületes akcióinkat!
  • Elérhetőség: Elfogyott
  • Típus: LG 49LW340C
124 cm / IPS LED / Full HD / 100 Hz / USB Lejátszás / Hotel Funkciók
/ Így is ismerheted  : LG 49LW340C vagy LG 49LW340H
Kijelző
Kijelző felbontása 1920x1080 (Full HD)
Képfrissítés 100 Hz (MCI)
Technológia Direct LED
3D Technológia Nem
TV - Adatok
Képernyőméret (inch) 49" / 124 cm
Hang
Hang teljesítmény Virtual Surround / 2.0 Csatornás 10W
Hang Effektus Rendszer Virtual Surround / Clear Voice II / 6 Féle hangzási mód / Optikai Hangszinkronizálás
Smart TV
Megosztás Simplink (HDMI CEC)
Csatlakozók
Digitális Tuner DVB-T2 / DVB-C
Méretek
Méretek és Súly Szél. x Mag. x Mély. [mm] : (Talp nélkül) 1107x645x70.3 (12.0 Kg) / (Talpon) : 1107x702x216 (12.1 Kg) / Falra Szerelhetőség (VESA) : 300x300 mm
Tartozékok
Tartozékok Hagyományos Távirányító / Talp / Csavarok / Tápkábel 220V / Használati útmutató letölthető