LG 32LJ590U 82cm Smart LED TV
LG 32LJ590U 82cm Smart LED TV
LG 32LJ590U 82cm Smart LED TV
LG 32LJ590U 82cm Smart LED TV
LG 32LJ590U 82cm Smart LED TV
Elfogyott
LG 32LJ590U 82cm Smart LED TV
LG 32LJ590U 82cm Smart LED TV
LG 32LJ590U 82cm Smart LED TV
LG 32LJ590U 82cm Smart LED TV
LG 32LJ590U 82cm Smart LED TV
Országos házhozszállítás
Figyelem! Ez egy kifutott termék, már nem kapható. Kattints ide és nézd meg őrületes akcióinkat!
  • Elérhetőség: Elfogyott
  • Típus: LG 32LJ590U
82 cm / IPS LED / 900 Hz / Wi-Fi / Smart / Netflix / Youtube / HBO GO
/ Így is ismerheted  : LG 32LJ590U vagy LG 32LJ590B
LG 32LJ590U HD Smart LED Televízió
Tulajdonságok:
  • Smart LED Televízió
  • WebOS 3.5
  • Képernyőméret: 32" / 82 cm
  • Háttérvilágítás : Direct LED
  • Wi-Fi : Beépítve
  • Képarány: 16:09
  • Dual - Core - 2 magos processzor
  • Képfrissítés: 900 Hz
  • Felbontás: 1366x768 (HD Ready)
  • Dinamikus színjavÍtás
  • Felbontás Felskálázás
  • Color Master Engine - Képjavító Áramkör
  • Fémes Kialakítás
  • Kép : 7 mód (Élénk, Normál, Mozi, Játék, Eco, Felhasználói (2db)
Smart TV Tulajdonságok :
  • DVR : Előadás felvétele merevlemezre
  • Timeshift : Időeltolásos lejátszás
  • Tartalom kereső és ajánló
  • Távirányítás okostelefonnal (Smart Phone RCU)
  • Külső tárolóra letölthető alkalmazások
  • Media Link
  • Magic Zoom
  • Magic Mobile Connection - Okostelefon Csatlakozás
  • WiFi Direct
  • Miracast - Tükrözés
  • Hálózat böngésző
Egyéb tulajdonságok:
  • DLNA Támogatás
  • Motion eye care - Szemkímélő rendszer
  • Teletext (2000 oldal)
  • Simplink
  • Beépített használati útmutató
  • HDMI-CEC Támogatás
  • Triple XD Engine képjavító áramkör
  • Autómatikus csatornakeresés
  • Bemenet cimkézés
  • Be/ki kapcsolás időzítő
  • Elalvás időzítő
  • Képarány : 8 mód (16:9/Just scan/Eredeti/4:3 /14:9/Nagyítás/Mozi Nagyítás/Teljes szélesség)
  • Betekintési szög : 178°
Csatlakozások:
  • HDMI 1.4 : 2db
  • Komponens bemenet
  • Optikai kimenet
  • LAN
  • RF Bemenet : Antenna + Műhold
  • Tuner : DVB-T2 / DVB-C / DVB-S2
  • CI+
  • USB 2.0 : 1db (DivX, XviD, MKV, Jpeg, Feliratkezelés)
  • AC3(Dolby Digital), EAC3,HAAC,AAC, Mpeg, MP3, PCM, DTS
  • DivX Felirat : 36 nyelv
Audio:
  • Mono/Stereo/Dual (MTS/SAP)
  • Dolby Digital dekóder
  • DTS dekóder
  • Hangsugárzók
  • Audiokimenet
  • Hang optimalizálás
  • Optical Sound Sync
  • 1 utas 2 hangszóró
  • 10W+10W
  • Virtual Surround Plus
  • 6 mód - Normál, Zene, Mozi, Sport, Játék, Felhasználói beállítások
  • Mute (Normal / 2. szint) (normál)
Méretek és Súly:
  • Súly Talp nélkül : 4.9 Kg
  • Súly Talpon : 5 Kg
  • Szé x ma x mé  Talp nélkül : 739 x 441 x 84 mm
  • Szé x ma x mé  Talpon : 739 x 472 x 168 mm
  • Vesa szabvány (Fali konzol) : 200x200 mm
Energiafogyasztás: A+
  • 45 W
COLOR MASTERING ENGINE
LG 32LJ590U Color Master Engine
FELBONTÁS SKÁLÁZÁS
LG 32LJ590U Felbontás Javítás
VIRTUAL SURROUND PLUS
LG 32LJ590U Virtual surround Plus
VIRTUAL SURROUND
LG 32LJ590U Virtual Surround
WEBOS 3.5
LG 32LJ590U WebOS 3.05
HDMI
LG 32LJ590U HDMI
MAGIC MOBILE CONNECTION
LG 32LJ590U Magic Mobil Connection
Kijelző
Kijelző felbontása 1366x768 (HD Ready)
Képfrissítés 900 Hz (PMI)
Technológia IPS LED
3D Technológia Nem
TV - Adatok
Képernyőméret (inch) 32" / 82 cm
Hang
Hang teljesítmény Virtual Surround Plus / 2.0 Csatornás 10W
Hang Effektus Rendszer Virtual Surround Plus / DTS-HD Dekóder / Clear Voice III / Optikai hangszinkronizáció / 6 Féle Hangzási mód
Smart TV
Processzor Dual - Core : 2 Magos Processzor
Csatlakozók
Digitális Tuner DVB-T2 / DVB-C / DVB-S2
Méretek
Méretek és Súly Szél. x Mag. x Mély. [mm] : (Talp nélkül) 739x441x84 (4.9 Kg) / (Talpon) : 739x472x168 (5 Kg) / Falra Szerelhetőség (VESA) : 200x200 mm
Tartozékok
Tartozékok Hagyományos Távirányító / Talp / Csavarok / Tápkábel 220V / Használati útmutató a TV menüjében található ! / Magic Motion Távirányító NEM támogatott!