LG 29WN600-W 29”-os UltraWide™ Full HD (2560x1080) HDR IPS monitor
Elfogyott
Országos házhozszállítás
Figyelem! Ez egy kifutott termék, már nem kapható. Kattints ide és nézd meg őrületes akcióinkat!
  • Elérhetőség: Elfogyott
  • Típus: LG 29WN600-W
LG UltraWide™ monitor
Láss többet, alkoss jobbat!
 Teljes film megtekintése
UltraWide™ Full HD kijelző
Emelje új szintre otthoni irodájának minőségét!
Digitális osztályterem szélesebb látótérrel
Felejtse el az Alt+Tabot, és nézze egymás mellett a tartalmakat!
SDR – HDR10.
HDR 10
Részletes kontraszt
*A kép csak illusztráció a könnyebb szemléltetés érdekében.
IPS sRGB 99% technológiával: Valósághű színek és szélesebb betekintési szög.
IPS 99%-os sRGB-vel (tip.)
Valósághű színek és szélesebb betekintési szög
MaxxAudio®
Lebilincselő élmény
Ez a letisztult megjelenésű kijelző három oldalon vékony kávával készült, hogy a káprázatosan pontos, élethű képről semmi ne terelhesse el a figyelmét, az élményt pedig a MaxxAudio® technológiát használó, 7 W-os hangszórók teszik teljessé.