LG 29BN950-B széles látószögű monitor
Elfogyott
Országos házhozszállítás
Figyelem! Ez egy kifutott termék, már nem kapható. Kattints ide és nézd meg őrületes akcióinkat!
  • Elérhetőség: Elfogyott
  • Típus: LG 29BN950-B
    Széles látószögű IPS panel UWFHD felbontással
    Adaptív AMD FreeSync szinkronizáció
    Gazdag színek – sRGB 99%
    Beépített sztereó hangszórók 2× 7 W teljesítménnyel
    MAXXAUDIO hang
    HDR 10 és Black Stabilizer technológiák
    HDMI csatlakozók, DisplayPort
    Állvány a monitor megdöntésének és magassági beállításának lehetőségével
    Háromoldalú keret nélküli kialakítás
A sima mozgás biztosított
Széles látószögű formátum
Széles látószögű formátuma és 21:9 képaránya miatt ez a 29" elegáns monitor akár 33%-kal nagyobb munkafelületet kínál, mint a hagyományos Full HD monitorok. Nem kell két monitorba fektetned, elég ha megvásárolod az LG 34WN780-at és felosztod a nagy képernyőd több részre.
Hangszórók remek teljesítménnyel
Annak elkerülése érdekében, hogy külső audio eszközöket kelljen csatlakoztatnod, a monitor okosan elhelyezett, MAXXAUDIO hanggal ellátott sztereó hangszórókkal rendelkezik, amelyek teljes teljesítménye 14 W. A filmek nézése, a játék vagy a zenehallgatás még magával ragadóbb élmény lesz.
HDR10 és Black Stabilizer
Kijelző
Kijelző felbontása 2560 × 1080
Képfrissítés 75 Hz/ 5 ms válaszidő/ 1 000:1 kontraszt/ 350 cd/m2 fényerő/ 21:9 képarány/ Támogatott színek: 16,7 millió
Technológia Reader Mode/ Smart Energy Saving/ Black Stabilizer/ Dynamic Action Sync/ Crosshair
Képjavító Technológiák HDR10 és Black Stabilizer
TV - Adatok
Képernyőméret (inch) 29"
Hang
Hang teljesítmény 2× 7 W-os beépített hangszórók/ MaxxAudio hangzás
Kényelem Állítható magasság
Csatlakozók
Csatlakozások HDMI csatlakozók-2/ DisplayPort 1.4 változat (1×)/ Audió kimenet 3,5 mm jack (1×)
Méretek
Méretek és Súly VESA kompatibilis 100 × 100 mm/ Méretek az állvánnyal: 68,81 × 41,09 × 20,94 cm (sz×ma×mé) / Súly: 6,2 kg