LG 29BN650-B széles látószögű monitor
Elfogyott
Országos házhozszállítás
Figyelem! Ez egy kifutott termék, már nem kapható. Kattints ide és nézd meg őrületes akcióinkat!
  • Elérhetőség: Elfogyott
  • Típus: LG 29BN650-B
Főbb jellemzői
    Széles látószögű IPS panel UWFHD felbontással
    Adaptív AMD FreeSync szinkronizáció
    Gazdag színek – sRGB 99%
    Beépített sztereó hangszórók 2× 7 W teljesítménnyel
    MAXXAUDIO hang
    HDR 10 és Black Stabilizer technológiák
    HDMI csatlakozók, DisplayPort
    Állvány a monitor megdöntésének és magassági beállításának lehetőségével
    Háromoldalú keret nélküli kialakítás
A sima mozgás biztosított
Széles látószögű formátum
Széles látószögű formátuma és 21:9 képaránya miatt ez a 29" elegáns monitor akár 33%-kal nagyobb munkafelületet kínál, mint a hagyományos Full HD monitorok. Nem kell két monitorba fektetned, elég ha megvásárolod az LG 34WN780-at és felosztod a nagy képernyőd több részre.
Hangszórók remek teljesítménnyel
Annak elkerülése érdekében, hogy külső audio eszközöket kelljen csatlakoztatnod, a monitor okosan elhelyezett, MAXXAUDIO hanggal ellátott sztereó hangszórókkal rendelkezik, amelyek teljes teljesítménye 14 W. A filmek nézése, a játék vagy a zenehallgatás még magával ragadóbb élmény lesz.
HDR10 és Black Stabilizer
Kijelző
Kijelző felbontása 2560 × 1080
Képfrissítés 75 Hz
Speciális Reader Mode/ Smart Energy Saving/ Black Stabilizer/ Dynamic Action Sync/ Crosshair
Technológia Széles látószögű IPS panel UWFHD felbontással
TV - Adatok
Képernyőméret (inch) 29"
Hang
Hang teljesítmény 2x 7W-os beépített hangszórók / MaxxAudio hangzás