LG 65UM7400PLB 4K Smart TV
LG 65UM7400PLB 4K Smart TV
LG 65UM7400PLB 4K Smart TV
LG 65UM7400PLB 4K Smart TV
LG 65UM7400PLB 4K Smart TV
LG 65UM7400PLB 4K Smart TV
Elfogyott
LG 65UM7400PLB 4K Smart TV
LG 65UM7400PLB 4K Smart TV
LG 65UM7400PLB 4K Smart TV
LG 65UM7400PLB 4K Smart TV
LG 65UM7400PLB 4K Smart TV
LG 65UM7400PLB 4K Smart TV
  • Elérhetőség: Elfogyott
  • Típus: 65UM7400PLB
165 cm / 4K Ultra HD / 1600 PMI / HDR 10 Pro / WebOS Thinq AI / Magic Remote
LG 65UM7400PLB 4K Smart HDR LED Televízió
Magic Motion mozgás és hangérzékelős távirányító előkészítés!
Tulajdonságok:
  • 4K Smart Televízió
  • 4K IPS Kijelző
  • WebOS ThinQ AI Smart szoftver
  • Képernyőméret: 65" / 165 cm
  • Wi-Fi : Beépítve
  • Képfrissítés: 1600 Hz (PMI)
  • HDR 10 PRO- Magas Dinamikatartomány
  • True Color Accuracy (Tökéletes Színátmenet)
  • HLG Pro
Smart TV Tulajdonságok :
  • Felvétel és Lejátszás (Digitális + Külső Jelforrás Kompoziton)
  • Timeshift - Időeltolásos lejátszás
  • Hangalapú Keresés
  • Amazon Alexa és Google Assistant Kompatibilis
  • LG TV Plus Alkalmazás - IOS és Android telefonokhoz
  • Gyors Hozzáférés
  • Set Top Box Vezérlés
  • Elektronikus Használati Útmutató
  • Elektronikus Műsorújság
  • Teletext (2000 Oldal)
Megosztás:
  • DLNA Támogatás
  • Simplink - HDMI-CEC
  • Wi-Di - PC Csatlakoztathatóság Vezeték Nélkül
  • Miracast - Tükrözés Okostelefonról (Android,IOS)
  • Airplay (Aplle to TV) Szoftverfrissítéssel elérhető
  • Set Top Box Vezérlés - Beltéri Egység Vezérlés
Csatlakozások:
  • HDMI 4K : 3db
  • Komponens és Kompozit bemenet
  • CI+ modul
  • USB 2.0 : 2db (Film,Zene,Kép,Feliratok)
Audio:
  • Magic Sound Tuning
  • DTS Virtual-X dekóder
  • Ultra Surround
  • Clear Voice III (párbeszéd kiemelés)
  • Bluetooth Hang
  • Mélysugárzó
  • Wireless Sound Sync - Vezeték Nélküli Hangszinkronizáció
  • 2.0 csatornás 20W
  • Smart Sound Mode
Méretek és Súly:
  • Súly Talp nélkül) : 21.4 Kg
  • Súly Talpon : 22.4 Kg
  • Szé x ma x mé Talp nélkül : 1463 x 850 x 87.8 mm
  • Szé x ma x mé Talpon : 1463 x 914 x 340 mm
  • Vesa szabvány (Fali konzol) : 300x300 mm
Energiaosztály: A
a jövő megérkezett
-> Részletek <-
LG 55UM7450 PLA ThinQ AI
4k élmény
Még részletgazdagabb képek, még élettel telibb színek. Tapasztalja meg a valódi 4K élményt!
LG 55UM7450PLA 4K Élmény
SZÉLES BETEKINTÉSI SZÖG
LG 55UM7450PLA Betekintési Szög
QUAD CORE PROCESSOR
LG 55UM7450PLA Quad Core
TRUE COLOR ACCURACY
LG 55UM7450PLA True Color
4K AKTÍV HDR
LG 55UM7450PLA Aktív HDR
DTS Virtual: X
LG 55UM7450PLA DTS Virtual:X
ULTRA SURROUND
LG 55UM7450PLA Ultra Surround
LETISZTULT FORMATERVEZÉS
A stílusos fém burkolat modern ízlésvilágának köszönhetően letisztult megjelenést kölcsönöz.
LG 55UM7450PLA Formatervezés
Termék Gyártói Oldala
Kijelző
Kijelző felbontása 3840 x 2160 (Ultra HD 4K)
Képfrissítés 1600 Hz (PMI)
Technológia IPS 4K
3D Technológia Nem
TV - Adatok
Képernyőméret (inch) 65" / 165 cm
Smart TV
Processzor Quad Core - 4 Magos Processzor
Méretek
Méretek és Súly Szél. x Mag. x Mély. [mm] : (Talp nélkül) 1463 x 850 x 87.8 (21.4 Kg) / (Talpon) : 1463 x 914 x 340 (22.4 Kg) / Falra Szerelhetőség (VESA) : 300x300 mm