LG 55UM751C0ZA 4K Smart TV
LG 55UM751C0ZA 4K Smart TV
LG 55UM751C0ZA 4K Smart TV
LG 55UM751C0ZA 4K Smart TV
LG 55UM751C0ZA 4K Smart TV
Elfogyott
LG 55UM751C0ZA 4K Smart TV
LG 55UM751C0ZA 4K Smart TV
LG 55UM751C0ZA 4K Smart TV
LG 55UM751C0ZA 4K Smart TV
LG 55UM751C0ZA 4K Smart TV
Országos házhozszállítás
Figyelem! Ez egy kifutott termék, már nem kapható. Kattints ide és nézd meg őrületes akcióinkat!
  • Elérhetőség: Elfogyott
  • Típus: 55UM751C0ZA
140 cm / 4K Ultra HD / 1800 PMI / HDR 10 Pro / WebOS Thinq AI / Magic Remote
LG 55UM751C0ZA 4K Smart HDR LED Televízió
Magic Motion mozgás és hangérzékelős távirányítóval !
Tulajdonságok:
  • 4K Smart Televízió
  • 4K IPS Kijelző
  • WebOS ThinQ AI Smart szoftver
  • Képernyőméret: 55" / 140 cm
  • Wi-Fi : Beépítve
  • Képfrissítés: 1800 Hz (PMI)
  • Felbontás: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K)
  • LG ThinQ AI - Beszéd és Hangfelismerő (Google Assistant és Amazon Alexa Kompatibilis)
  • HDR 10 PRO- Magas Dinamikatartomány
  • True Color Accuracy (Tökéletes Színátmenet)
  • HLG Pro
  • 4K Felskálázás - Képfelbontás javítás
  • HEVC Codec : 4K 60P, 4K 30P, 2K 60P
Smart TV Tulajdonságok :
  • Felvétel és Lejátszás (Digitális + Külső Jelforrás Kompoziton)
  • Timeshift - Időeltolásos lejátszás
  • Hangalapú Keresés
  • Amazon Alexa és Google Assistant Kompatibilis
  • Magic Link
  • Magic Zoom
  • Tartalom kereső és ajánló
  • Böngésző - Netflix - Youtube - Amazon - Alkalmazások
  • Magic Mobile Connection - Távirányítás okostelefonnal
  • LG TV Plus Alkalmazás - IOS és Android telefonokhoz
  • Gyors Hozzáférés
  • Set Top Box Vezérlés
  • Elektronikus Használati Útmutató
  • Elektronikus Műsorújság
  • Teletext (2000 Oldal)
Megosztás:
  • DLNA Támogatás
  • Simplink - HDMI-CEC
  • Wi-Di - PC Csatlakoztathatóság Vezeték Nélkül
  • Miracast - Tükrözés Okostelefonról (Android,IOS)
  • Airplay (Aplle to TV) Szoftverfrissítéssel elérhető
  • Set Top Box Vezérlés - Beltéri Egység Vezérlés
Csatlakozások:
  • HDMI 4K : 4db
  • Komponens és Kompozit bemenet
  • Optikai kimenet
  • LAN
  • Bluetooth
  • RF Bemenet : Antenna és Műhold
  • Tuner : DVB-T2 / DVB-C / DVB-S2
  • CI+ modul
  • USB 2.0 : 2db (Film,Zene,Kép,Feliratok)
Audio:
  • Magic Sound Tuning
  • DTS Virtual-X dekóder
  • Ultra Surround
  • Clear Voice III (párbeszéd kiemelés)
  • Bluetooth Hang
  • Mélysugárzó
  • Wireless Sound Sync - Vezeték Nélküli Hangszinkronizáció
  • 2.0 csatornás 20W
  • Smart Sound Mode
Méretek és Súly:
  • Súly Talp nélkül) : 23 Kg
  • Súly Talpon : 23.3 Kg
  • Szé x ma x mé Talp nélkül : 1453 x 840 x 84 mm
  • Szé x ma x mé Talpon : 1453 x 905 x 269 mm
  • Vesa szabvány (Fali konzol) : 300x300 mm
Energiaosztály: A
a jövő megérkezett
-> Részletek <-
LG 43UM7600PLB ThinQ AI
4k élmény
Még részletgazdagabb képek, még élettel telibb színek. Tapasztalja meg a valódi 4K élményt!
LG 43UM7600PLB 4K Élmény
SZÉLES BETEKINTÉSI SZÖG
LG 43UM7600PLB Betekintési Szög
QUAD CORE PROCESSOR
LG 43UM7600PLB Quad Core
TRUE COLOR ACCURACY
LG 43UM7600PLB True Color
4K AKTÍV HDR
LG 43UM7600PLB Aktív HDR
DTS Virtual: X
LG 43UM7600PLB DTS Virtual:X
ULTRA SURROUND
LG 43UM7600PLB Ultra Surround
LETISZTULT FORMATERVEZÉS
A stílusos fém burkolat modern ízlésvilágának köszönhetően letisztult megjelenést kölcsönöz.
LG 43UM7600PLB Formatervezés
Termék Gyártói Oldala
Kijelző
Kijelző felbontása 3840 x 2160 (Ultra HD 4K)
Képfrissítés 1800 Hz (PMI)
Technológia IPS 4K
3D Technológia Nem
TV - Adatok
Képernyőméret (inch) 55" / 140 cm
Hang
Hang teljesítmény 20 Watt / 2.0 Csatornás
Smart TV
Processzor Quad Core - 4 Magos Processzor
Csatlakozók
Digitális Tuner DVB-T2 / DVB-C / DVB-S2
Méretek
Méretek és Súly Szél. x Mag. x Mély. [mm] : (Talp nélkül) 1253 x 740 x 84 (15 Kg) / (Talpon) : 1253 x 805 x 269 (18 Kg) / Falra Szerelhetőség (VESA) : 300x300 mm