LG 32MN500M-B 82 cm HD LED Monitor AMD FreeSync támogatás!
Elfogyott
  • Elérhetőség: Elfogyott
  • Típus: LG 32MN500M-B
82 cm / IPS LED / Full HD Felbontás / AMD FreeSync támogatás
Típus LED monitor
Panel típusa IPS
Ívelt kijelző Nem
3D monitor Nem
Érintőképernyő Nem
Képátló 31.5 inch
Képarány 16:9
Felbontás 1920 x 1080
Válaszidő 5 ms
Fényerő 250 cd/m2
Statikus kontraszt 1000:1
Dinamikus kontraszt 4000000:1
Betekintési szög 178 °
Képfrissítési frekvencia 60 Hz
Tuner
DVB-T tuner Nincs
DVB-C tuner Nincs
Hang
Hangszóró Nincs
Kommunikációs csatornák
Csatlakozók
HDMI
Fejhallgató
Méretek és fogyasztás
Szélesség (talppal) 72.9 cm
Magasság (talppal) 51.3 cm
Mélység (talppal) 20.9 cm
Tömeg (talppal) 6.6 kg
Energiaosztály - SDR (A-G) Termékinformációs adatlap
Fogyasztás 22 W
További tulajdonságok
AMD FreeSync támogatás Van
Nvidia G-Sync támogatás Nincs
Beépített webkamera Nincs
Beépített mikrofon Nincs
Kijelző
Kijelző felbontása 1920 x 1080 Full HD
Képfrissítés 60Hz
Technológia IPS LED
3D Technológia Nem
TV - Adatok
Képernyőméret (inch) 32" / 82 cm
Hang
Hang teljesítmény Nincs
Hang Effektus Rendszer Nincs
Smart TV
Smart TV Tulajdonságok Nem
Csatlakozók
Csatlakozások HDMI 1.4 : 1db / Fejhallgató
Méretek
Méretek és Súly Szél. x Mag. x Mély. [mm] : (Talp nélkül) 641.5x57.5x396.3 (6.6 Kg) / (Talpon) : 641.5x186.1x435.5 (4.7 Kg) / Falra Szerelhetőség (VESA) : VESA 100x100 mm/Energiaosztály - SDR (A-G) Termékinformációs adatlap
Tartozékok
Tartozékok Talp / Csavarok / Tápkábel 220V / Használati útmutató letölthető