LG 28TL520S 71 cm HD LED Smart Monitor TV
Elfogyott
  • Elérhetőség: Elfogyott
  • Típus: LG 28TL520S
71 cm / IPS LED / HD Felbontás / WebOS 3.5 / Smart / Wi-Fi
/ Így is ismerheted  : LG 28TL520S vagy LG 28TL520S-PZ
Kijelző felbontása 1366x756 (HD Ready)
Képfrissítés 75 Hz
TV - Adatok
Képernyőméret (inch) 28" / 71 cm
Hang
Hang teljesítmény Virtual Surround / 2.0 Csatornás 2x5W
Hang Effektus Rendszer Clear Voice / 6 Féle Hangzási mód
Méretek
Méretek és Súly Szél. x Mag. x Mély. [mm] : (Talp nélkül) 649.4x61.4x393.8 (5 Kg) / (Talpon) : 649.4x150.1x420 (4.5 Kg) / Falra Szerelhetőség (VESA) : 100x100 mm
Tartozékok
Tartozékok Hagyományos Távirányító / Talp / Csavarok / Tápkábel 220V / Használati útmutató letölthető / Magic Remote Távirányító NEM támogatott.