LG 28TL510S 71 cm HD LED Smart Monitor TV
Elfogyott
Országos házhozszállítás
Figyelem! Ez egy kifutott termék, már nem kapható. Kattints ide és nézd meg őrületes akcióinkat!
  • Elérhetőség: Elfogyott
  • Típus: LG 28TL510S
71 cm / IPS LED / HD Felbontás / WebOS 3.5 / Smart / Wi-Fi
/ Így is ismerheted  : LG 28TL510S vagy LG 28TL510S-PZ
Termék Gyártói Oldala
tv és Monitor egyben
beépített wifi
webos 3.5
hd kijelző
betekintési szög
2x5w sztereó hangszóró
Kijelző
Kijelző felbontása 1366x756 (HD Ready)
Képfrissítés 75 Hz
Technológia LED
3D Technológia Nem
TV - Adatok
Képernyőméret (inch) 28" / 71 cm
Hang
Hang teljesítmény Virtual Surround / 2.0 Csatornás 2x5W
Hang Effektus Rendszer Clear Voice / 6 Féle Hangzási mód
Smart TV
Megosztás Simplink (HDMI CEC)
Csatlakozók
Digitális Tuner DVB-T / DVB-C
Méretek
Méretek és Súly Szél. x Mag. x Mély. [mm] : (Talp nélkül) 643.1x58x340.9 (5 Kg) / (Talpon) : 63.1x148.6x393.8 (4.5 Kg) / Falra Szerelhetőség (VESA) : 100x100 mm
Tartozékok
Tartozékok Hagyományos Távirányító / Talp / Csavarok / Tápkábel 220V / Használati útmutató letölthető / Magic Remote Távirányító NEM támogatott.