LG 28MT42VF 71 cm HD LED Monitor TV
Elfogyott
Országos házhozszállítás
Figyelem! Ez egy kifutott termék, már nem kapható. Kattints ide és nézd meg őrületes akcióinkat!
  • Elérhetőség: Elfogyott
  • Típus: LG 28MT42VT
71 cm / IPS LED / HD Felbontás / Black Stabilizer / Gaming Mode
/ Így is ismerheted  : LG 28MT42VF vagy LG 28MT42VT-PZ
Termék Gyártói Oldala
tv és Monitor egyben
falra szerelhető
gaming mode
mozi mód
automata usb beolvasás
Kijelző
Kijelző felbontása 1366x756 (HD Ready)
Képfrissítés 75 Hz
Technológia LED
3D Technológia Nem
TV - Adatok
Képernyőméret (inch) 28" / 71 cm
Hang
Hang teljesítmény Virtual Surround / 2.0 Csatornás 2x5W
Hang Effektus Rendszer Clear Voice / 6 Féle Hangzási mód
Smart TV
Smart TV Tulajdonságok Nem
Megosztás Simplink (HDMI CEC)
Csatlakozók
Csatlakozások HDMI 1.4 : 2db / USB 2.0 : 1db / Antenna / CI Modul
Digitális Tuner DVB-T / DVB-C
Méretek
Méretek és Súly Szél. x Mag. x Mély. [mm] : (Talp nélkül) 641.5x59.5x396.3 (5 Kg) / (Talpon) : 641.5x178.8x444.3 (4.5 Kg) / Falra Szerelhetőség (VESA) : 100x100 mm
Tartozékok
Tartozékok Hagyományos Távirányító / Talp / Csavarok / Tápkábel 220V / Használati útmutató letölthető