LG 24MP77HM IPS LED Monitor
LG 24MP77HM IPS LED Monitor
LG 24MP77HM IPS LED Monitor
LG 24MP77HM IPS LED Monitor
LG 24MP77HM IPS LED Monitor
Elfogyott
LG 24MP77HM IPS LED Monitor
LG 24MP77HM IPS LED Monitor
LG 24MP77HM IPS LED Monitor
LG 24MP77HM IPS LED Monitor
LG 24MP77HM IPS LED Monitor
Országos házhozszállítás
Figyelem! Ez egy kifutott termék, már nem kapható. Kattints ide és nézd meg őrületes akcióinkat!
  • Elérhetőség: Elfogyott
  • Típus: LG 24MP77HM
61 cm / IPS LED / Full HD / AMD FreeSync / Black Stabilizer / Color Weakness Mode
Termék Gyártói Oldala
díjnyertes dizájn
arcline talp
srgb 99%
reader mode
screen split
képernyő beállítások
színtévesztőknek - color weakness mode
Kijelző
Kijelző felbontása 1920x1080 (Full HD)
Képfrissítés 75 Hz
Technológia IPS LED
3D Technológia Nem
TV - Adatok
Képernyőméret (inch) 24" / 61 cm
Hang
Hang teljesítmény 2x5W
Smart TV
Megosztás Screen Split (Szétosztható képernyő) / Plug and Play / HDCP / DDC
Csatlakozók
Csatlakozások HDMI : 2db / PC Audio Bement / D-Sub / Fejhallgató kimenet
Méretek
Tartozékok
Tartozékok Talp / Csavarok / Tápkábel 220V