LG 65UK7550MLA 165 cm UHD 4K NanoCell Tv
Elfogyott
  • Elérhetőség: Elfogyott
  • Típus: LG 65UK7550MLA
165 cm / 4K / 2400 Hz / Nano Cella / Aktív HDR / LG ThinQ AI / α7 Intelligens Processzor
talp nélkül fali konzollal!
LG 65UK7550MLA 4K Smart HDR Nano Cellás LED Televízió
Magic Motion mozgás és hangérzékelős távirányítóval !
Tulajdonságok:
  • 4K Smart Televízió
  • 4K IPS Nano Cellás Kijelző
  • WebOS 4.0 Smart szoftver
  • Képernyőméret: 65" / 165 cm
  • Wi-Fi : Beépítve
  • Ultra Luminance - Ultra Fényerő
  • Nano Cell Colors - Milliárdnyi Szín
  • α7 - Intelligens 4 magos processzor
  • LG ThinQ AI - Beszéd és Hangfelismerő (Google Assistant és Amazon Alexa Kompatibilis)
  • Képfrissítés: 2200 Hz
  • 4K HFR : Magas Képfrissítés
  • Felbontás: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K)
  • Local Dimming - Helyi fényerő szabályozás
  • HEVC Codec : 4K 60P, 4K 30P, 2K 60P
  • SHVC és VP9 Codec : 4K 60P
Smart TV Tulajdonságok :
  • DVR - Előadás felvétele külső merevlemezre
  • Külső tárolóra letölthető alkalmazások
  • Media Link
  • Multi View
  • MHL - Mobiltelefon Csatlakoztathatóság
  • WiFi Direct
  • Miracast - Tükrözés
  • Set Top Box Vezérlés
Egyéb tulajdonságok:
  • DLNA Támogatás
  • Teletext (2000 oldal)
  • Ultra Slim - Szuper Vékony
  • Simplink
  • Beépített használati útmutató
  • HDMI-CEC Támogatás
  • Triple XD Engine képjavító áramkör
  • Automatikus csatornakeresés
  • Bemenet cimkézés
  • Fémes Dizájn
  • Be/ki kapcsolás időzítő
  • Elalvás időzítő
  • Képarány : 8 mód (16:9/Just scan/Eredeti/4:3 /14:9/Nagyítás/Mozi Nagyítás/Teljes szélesség)
  • Betekintési szög : 178°
Csatlakozások:
  • HDMI 4K : 4db
  • Komponens bemenet (Átalaktó)
  • RF Bemenet : Antenna és Műhold
  • Scart csatlakozó (Csak Átalakítóval!)
  • Tuner : DVB-T2 / DVB-C / DVB-S2
  • CI+ modul
  • USB 2.0 : 2db (DivX, XviD, MKV, Jpeg, Feliratkezelés)
  • AC3, Dolby Digital, EAC3, HAAC,AAC, Mpeg, MP3, PCM, DTS
  • DivX Felirat : 45 nyelv
Audio:
  • Magic Sound Tuning
  • Dolby Digital dekóder
  • Adaptív Hangvezérlés
  • DTS HD dekóder
  • DTS VirtualX
  • Stadium Sourround
  • Clear Voice III (párbeszéd kiemelés)
  • Hang optimalizálás
  • Optical Sound Sync
  • Mélysugárzó
  • Wireless Sound Sync
  • 2.0 csatornás 20W
  • 6 mód - Normál, Zene, Mozi, Sport, Játék, Felhasználói beállítások
  • apt-X Encoder
  • Mute (Normal / 2. szint)
Méretek és Súly:
  • Súly Talp nélkül) : 13 Kg
  • Súly Talpon : 14.5 Kg
  • Szé x ma x mé Talp nélkül : 1102 x 644 x 64 mm
  • Szé x ma x mé Talpon : 1102 x 717 x 248 mm
  • Vesa szabvány (Fali konzol) : 200x200 mm
Energiaosztály: A+
FIGYEL, Gondolkodik, Válaszol
LG 65UK7550MLA ThinQ AI
IPS NANO CELLA
LG 65UK7550MLA Nano Cellás
SUHD NANO cell
LG 65UK7550MLA Nano Cell
ULTRA FÉNYERŐ
LG 65UK7550MLA Ultra Luminance
DTS Virtual X
LG 65UK7550MLA DTS Virtual X
AKTÍV HDR
LG 65UK7550MLA Aktív HDR
STADIUM SURROUND
Az LG exkluzív Stadium Surround Térhangzása a sport mérkőzések lenyűgöző hangulatát közvetíti.
LG 65UK7550MLA Stadium Surround
CINEMA SCREEN
LG 49SK7900PLA Cinema Screen
BLUETOOTH
LG 65UK7550MLA Bluetooth
NETFLIX TÁMOGATÁS
LG 49SJ810V Netflix
Kijelző
Kijelző felbontása 3840 x 2160 (Ultra HD 4K)
Képfrissítés 2400 Hz (PMI)
Technológia IPS 4K Nano Cella
3D Technológia Nem
TV - Adatok
Képernyőméret (inch) 65" / 165 cm
Hang
Hang teljesítmény 20 Watt / 2.0 Csatornás
Hang Effektus Rendszer Stadium Surround / DTS-HD / DTS Virtual X / Hi-Fi Audio / Clear Voice III / Optikai és vezeték nélküli hangszinkronizáció / Smart Sound Mode / 6 Féle Hangzási mód
Smart TV
Processzor α7 : Intelligens 4 Magos Processzor
Méretek
Méretek és Súly Szél. x Mag. x Mély. [mm] : (Talp nélkül) 1456 x 844 x 64 (24.5 Kg) / (Talpon) : 1456 x 916 x 319 (26.2 Kg) / Falra Szerelhetőség (VESA) : 300x300 mm