LG 55UK6100PLB 140 cm 4K Smart TV
Elfogyott
Országos házhozszállítás
Figyelem! Ez egy kifutott termék, már nem kapható. Kattints ide és nézd meg őrületes akcióinkat!
  • Elérhetőség: Elfogyott
  • Típus: LG 55UK6100PLB
140 cm / 4K Ultra HD / 1600 Hz / Aktív HDR / WebOS 4.0 / 4 Magos Processzor
/ Így is ismerheted  : LG 55UK6100PLB vagy LG 55UK6100
LG 55UK6100PLB 4K Smart HDR LED Televízió
Magic Motion mozgás és hangérzékelős távirányító előkészítés!
Tulajdonságok:
  • 4K Smart Televízió
  • 4K IPS Kijelző
  • WebOS 3.5 Smart szoftver
  • Képernyőméret: 55" / 140 cm
  • Wi-Fi : Beépítve
  • Képfrissítés: 1600 Hz
  • Felbontás: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K)
  • Local Dimming - Helyi fényerő szabályozás
  • LG ThinQ AI - Beszéd és Hangfelismerő (Google Assistant és Amazon Alexa Kompatibilis)
  • HDR 10 PRO- Magas Dinamikatartomány
  • HLG Pro
  • 4K Felskálázás - Képfelbontás javítás
  • HEVC Codec : 4K 60P, 4K 30P, 2K 60P
Smart TV Tulajdonságok :
  • DVR - Előadás felvétele külső merevlemezre
  • Timeshift - Időeltolásos lejátszás
  • Magic Link
  • Magic Zoom
  • Tartalom kereső és ajánló
  • Böngésző - Netflix - Youtube - Amazon - Alkalmazások
  • Magic Mobile Connection - Távirányítás okostelefonnal
  • Külső tárolóra letölthető alkalmazások
  • Media Link
  • Multi View
  • MHL - Mobiltelefon Csatlakoztathatóság
  • WiFi Direct
  • Miracast - Tükrözés
  • Set Top Box Vezérlés
Egyéb tulajdonságok:
  • DLNA Támogatás
  • Teletext (2000 oldal)
  • Simplink
  • Beépített használati útmutató
  • HDMI-CEC Támogatás
  • Triple XD Engine képjavító áramkör
  • Automatikus csatornakeresés
  • Bemenet cimkézés
  • Be/ki kapcsolás időzítő
  • Elalvás időzítő
  • Képarány : 8 mód (16:9/Just scan/Eredeti/4:3 /14:9/Nagyítás/Mozi Nagyítás/Teljes szélesség)
  • Betekintési szög : 178°
Csatlakozások:
  • HDMI 4K : 3db
  • Komponens bemenet (Átalaktó)
  • Optikai kimenet
  • LAN
  • Bluetooth
  • RF Bemenet : Antenna és Műhold
  • Scart csatlakozó (Csak Átalakítóval!)
  • Tuner : DVB-T2 / DVB-C / DVB-S2
  • CI+ modul
  • USB 2.0 : 2db (DivX, XviD, MKV, Jpeg, Feliratkezelés)
  • AC3, Dolby Digital, EAC3, HAAC,AAC, Mpeg, MP3, PCM, DTS
  • DivX Felirat : 45 nyelv
Audio:
  • Magic Sound Tuning
  • Dolby Digital dekóder
  • DTS HD dekóder
  • Ultra Surround
  • Clear Voice III (párbeszéd kiemelés)
  • Hang optimalizálás
  • Optical Sound Sync
  • Mélysugárzó
  • Wireless Sound Sync
  • 2.0 csatornás 20W
  • 6 mód - Normál, Zene, Mozi, Sport, Játék, Felhasználói beállítások
  • apt-X Encoder
  • Mute (Normal / 2. szint)
Méretek és Súly:
  • Súly Talp nélkül) : 13.7 Kg
  • Súly Talpon : 13.9 Kg
  • Szé x ma x mé Talp nélkül : 1247 x 729 x 89 mm
  • Szé x ma x mé Talpon : 1247 x 785 x 231 mm
  • Vesa szabvány (Fali konzol) : 300x300 mm
Energiaosztály: A+
Ultra hd 4k felbontás
LG 55UK6100PLB 4K Felbontás
éles és élénk kép minden szögből
LG 55UK6100PLB IPS
MÉG TÖBB ERŐ
LG 55UK6100PLB 4 Magos Processzor
4K AKTÍV HDR
LG 55UK6100PLB HDR
TÖBB CSATORNÁS HANG
LG 55UK6100PLB Ultra surround
MESTERI FORMATERVEZÉS
A stílusos fém burkolat modern ízlésvilágának köszönhetően, letisztult megjelenést kölcsönöz.
LG 55UK6100PLB Dizájn
Kijelző
Kijelző felbontása 3840 x 2160 (Ultra HD 4K)
Képfrissítés 1600 Hz (PMI)
Technológia IPS 4K
3D Technológia Nem
TV - Adatok
Képernyőméret (inch) 55" / 140 cm
Hang
Hang teljesítmény 20 Watt / 2.0 Csatornás
Hang Effektus Rendszer Stadium Surround / DTS-HD / Hi-Fi Audio / Clear Voice III / Optikai és vezeték nélküli hangszinkronizáció / Smart Sound Mode / 6 Féle Hangzási mód
Smart TV
Processzor 4 Magos Processzor
Csatlakozók
Digitális Tuner DVB-T2 / DVB-C / DVB-S2
Méretek
Méretek és Súly Szél. x Mag. x Mély. [mm] : (Talp nélkül) 1247x729x89 (13.7 Kg) / (Talpon) : 1247x785x231 (13.9 Kg) / Falra Szerelhetőség (VESA) : 300x300 mm