LG 55LV640S 140 cm Smart LED Hotel-Üzleti TV
Elfogyott
Országos házhozszállítás
Figyelem! Ez egy kifutott termék, már nem kapható. Kattints ide és nézd meg őrületes akcióinkat!
  • Elérhetőség: Elfogyott
  • Típus: LG 55LV640S
140 cm / IPS LED / Full HD / Hotel/Üzleti TV Mód / PRO: Cenctric,Server,Smart / Bluetooth
A termék gyártói oldala
PRO:Centric Smart menü
LG 32LV761H Pro Centric Smart
PRO:CENTRIC DIRECT
LG 32LV761H Centric Direct
PRO:CENTRIC SERVER APPLIKÁCIÓ
LG 32LV761H Server
SMART SHARE
LG 32LV761H Smartshare
BLUETOOTH HANGSZINKRONIZÁLÁS
 *Support devices for Bluetooth Sound Sync : Android (above v4.4 KitKat) / iOS based Mobile Device
LG 32LV761H Bluetooth
SCREEN SHARE
LG 32LH604V Mobil Csatlakozás
Kijelző
Kijelző felbontása 1920x1080 (Full HD)
Képfrissítés 450 Hz (PMI)
Technológia IPS LED
3D Technológia Nem
TV - Adatok
Képernyőméret (inch) 55" / 140 cm
Hang
Hang teljesítmény Virtual Surround Plus / 2.0 Csatornás 10W
Hang Effektus Rendszer Virtual Surround Plus / DTS-HD Dekóder / Clear Voice III / Optikai hangszinkronizáció / 6 Féle Hangzási mód
Smart TV
Processzor Dual - Core : 2 Magos Processzor
Csatlakozók
Digitális Tuner DVB-T2 / DVB-C
Méretek
Méretek és Súly Szél. x Mag. x Mély. [mm] : (Talp nélkül) 1,241 x 775 x 216 (16.6 Kg) / (Talpon) : 1,360 x 835 x 152 (21.3 Kg) / Falra Szerelhetőség (VESA) : 300x300 mm
Tartozékok
Tartozékok Hagyományos Távirányító / Talp / Csavarok / Tápkábel 220V / Használati útmutató a TV menüjében található ! / Magic Motion Távirányító támogatott!