LG 40MB27HM-P Full HD LED Monitor USB Lejátszással
Elfogyott
Országos házhozszállítás
Figyelem! Ez egy kifutott termék, már nem kapható. Kattints ide és nézd meg őrületes akcióinkat!
  • Elérhetőség: Elfogyott
  • Típus: LG 40MB27HM
102 cm / IPS / Full HD 1920x1080 / 2x10W Hangszórók / DivX HD USB Lejátszás
ANGOL NYELVŰ MENÜ!
Termék Gyártói Oldala
Kijelző
Kijelző felbontása 1920 x 1080 (Full HD)
Képfrissítés 60 Hz
Technológia IPS LED
3D Technológia Nem
TV - Adatok
Képernyőméret (inch) 40" / 102 cm
Hang
Hang teljesítmény 2x10W Sztereó
Smart TV
Megosztás USB Lejátszás / Plug & Play
Csatlakozók
Csatlakozások HDMI : 2db / USB : 1db / PC Audió Bement / Fejhallgató
Méretek
Tartozékok
Tartozékok Talp / Csavarok / Tápkábel 220V