LG 32QK500-W QHD IPS LED Monitor
Elfogyott
Országos házhozszállítás
Figyelem! Ez egy kifutott termék, már nem kapható. Kattints ide és nézd meg őrületes akcióinkat!
  • Elérhetőség: Elfogyott
  • Típus: LG 32QK500-W
80 cm / IPS LED / QHD Felbontás / AMD Freesync / Dynamic Action Sync / Tükröződés mentes
Termék Gyártói Oldala
QHD IPS kijelző - TRUE COLOUR
LG 32QK500-W Felbontás
radeon freesync
LG 32QK500-W AMD Freesync
olvasó mód
LG 32QK500-W Olvasó Mód
sokoldaló elegancia
LG 32QK500W Formatervezés
flexibilis, állítható kialakítás
LG 32QK500W Flexibilis
Kijelző
Kijelző felbontása 2560 x 1440 (QHD)
Képfrissítés 75 Hz
Technológia IPS LED
3D Technológia Nem
TV - Adatok
Képernyőméret (inch) 32" / 82 cm
Hang
Hang teljesítmény Nem
Kényelem Levehető Talp / Forgatható és Dönthető Kialakítás / Állítható magasság
Smart TV
Megosztás Plug & Play
Csatlakozók
Csatlakozások HDMI : 2db / Display Port / Mini Display / Fejhallgató
Méretek
Tartozékok
Tartozékok Talp / Csavarok / Tápkábel 220V