LG 32MN19HM 82 cm HD LED Monitor USB Lejátszás
Elfogyott
  • Elérhetőség: Elfogyott
  • Típus: LG 32MN19HM
82 cm / IPS LED / HD Felbontás / Távirányító / USB Lejátszás
Angol nyelvű menü! Set Top Box -al Alkalmas TV Nézésre!
Termék Gyártói Oldala
Kijelző
Kijelző felbontása 1366x768 (HD)
Képfrissítés 75 Hz
Technológia LED
3D Technológia Nem
TV - Adatok
Képernyőméret (inch) 32" / 82 cm
Hang
Hang teljesítmény Virtual Surround / 2.0 Csatornás 2x5W
Hang Effektus Rendszer Clear Voice / 6 Féle Hangzási mód
Smart TV
Smart TV Tulajdonságok Nem
Csatlakozók
Csatlakozások HDMI 1.4 : 1db / USB 2.0 : 1db
Méretek
Méretek és Súly Szél. x Mag. x Mély. [mm] : (Talp nélkül) 641.5x57.5x396.3 (4.5 Kg) / (Talpon) : 641.5x186.1x435.5 (4.7 Kg) / Falra Szerelhetőség (VESA) : 75x75 mm
Tartozékok
Tartozékok Távirányító / Talp / Csavarok / Tápkábel 220V / Használati útmutató letölthető