LG 32MB17HM IPS LED Monitor
LG 32MB17HM IPS LED Monitor
LG 32MB17HM IPS LED Monitor
Elfogyott
LG 32MB17HM IPS LED Monitor
LG 32MB17HM IPS LED Monitor
LG 32MB17HM IPS LED Monitor
Országos házhozszállítás
Figyelem! Ez egy kifutott termék, már nem kapható. Kattints ide és nézd meg őrületes akcióinkat!
  • Elérhetőség: Elfogyott
  • Típus: LG 32MB17HM
82 cm / IPS LED / HD / Beépített hangszóró / DivX HD USB Lejátszás
Termék Gyártói Oldala
élénk színek
Kijelző
Kijelző felbontása 1366 x 768 (HD)
Képfrissítés 60 Hz
Technológia IPS LED
3D Technológia Nem
TV - Adatok
Képernyőméret (inch) 32" / 82 cm
Hang
Hang teljesítmény 2x5W Sztereó
Smart TV
Megosztás USB Lejátszás / Plug & Play
Csatlakozók
Csatlakozások HDMI : 2db / USB / PC Audió Bement / Fejhallgató
Méretek
Tartozékok
Tartozékok Talp / Csavarok / Tápkábel 220V