LG 28TK420V 71 cm HD LED Monitor TV
Elfogyott
  • Elérhetőség: Elfogyott
  • Típus: LG 28TK420V
71 cm / IPS LED / HD Felbontás / Black Stabilizer / Gaming Mode
/ Így is ismerheted  : LG 28TK420
Kijelző felbontása 1366x756 (HD Ready)
Képfrissítés 75 Hz
TV - Adatok
Képernyőméret (inch) 28" / 71 cm
Hang
Hang teljesítmény Virtual Surround / 2.0 Csatornás 2x5W
Hang Effektus Rendszer Clear Voice / 6 Féle Hangzási mód
Méretek
Méretek és Súly Szél. x Mag. x Mély. [mm] : (Talp nélkül) 641.5x59.5x396.3 (4.5 Kg) / (Talpon) : 641.5x178.8x444 (5 Kg) / Falra Szerelhetőség (VESA) : 100x100 mm
Tartozékok
Tartozékok Hagyományos Távirányító / Talp / Csavarok / Tápkábel 220V / Használati útmutató letölthető