LG 24MT49VF 61 cm HD LED Monitor TV
Elfogyott
  • Elérhetőség: Elfogyott
  • Típus: LG 24MT49VF
Kijelző felbontása 1366x756 (HD Ready)
Képfrissítés 75 Hz
TV - Adatok
Képernyőméret (inch) 24" / 61 cm
Hang
Hang teljesítmény Virtual Surround / 2.0 Csatornás 2x5W
Hang Effektus Rendszer Clear Voice / 6 Féle Hangzási mód
Méretek
Méretek és Súly Szél. x Mag. x Mély. [mm] : (Talp nélkül) 556x53.1x345.2 (3.5 Kg) / (Talpon) : 556x146.3x387.3 (3.2 Kg) / Falra Szerelhetőség (VESA) : 75x75 mm
Tartozékok
Tartozékok Hagyományos Távirányító / Talp / Csavarok / Tápkábel 220V / Használati útmutató letölthető