LG 24MT49DF 61 cm HD LED Monitor TV
Elfogyott
Országos házhozszállítás
Figyelem! Ez egy kifutott termék, már nem kapható. Kattints ide és nézd meg őrületes akcióinkat!
  • Elérhetőség: Elfogyott
  • Típus: LG 24MT49DF
61 cm / IPS LED / HD Felbontás / Black Stabilizer / Gaming Mode
/ Így is ismerheted  : LG 24MT49DF vagy LG 24MT49DF-PZ
Termék Gyártói Oldala
tv és Monitor egyben
falra szerelhető
gaming mode
mozi mód
automata usb beolvasás
Kijelző
Kijelző felbontása 1366x756 (HD Ready)
Képfrissítés 75 Hz
Technológia LED
3D Technológia Nem
TV - Adatok
Képernyőméret (inch) 24" / 61 cm
Hang
Hang teljesítmény Virtual Surround / 2.0 Csatornás 2x5W
Hang Effektus Rendszer Clear Voice / 6 Féle Hangzási mód
Smart TV
Smart TV Tulajdonságok Nem
Megosztás Simplink (HDMI CEC)
Csatlakozók
Csatlakozások HDMI 1.4 : 1db / USB 2.0 : 1db / Antenna / CI Modul / Scart
Digitális Tuner DVB-T / DVB-C
Méretek
Méretek és Súly Szél. x Mag. x Mély. [mm] : (Talp nélkül) 556x53.1x345.2 (3.5 Kg) / (Talpon) : 556x146.3x387.3 (3.2 Kg) / Falra Szerelhetőség (VESA) : 75x75 mm
Tartozékok
Tartozékok Hagyományos Távirányító / Talp / Csavarok / Tápkábel 220V / Használati útmutató letölthető